פורח 3 - אודותי

חידוש רהיטים והום סטיילינג

יש לי אהבה לנוסטלגיה ודברים ישנים. אני אוהבת לקחת רהיט או חפץ משומש שהולך לדרכו האחרונה...ולתת לו חיות -תפקיד חדש. אני אוספת גרוטאות (טוב לא ממש אבל כמעט) מביאה הביתה בחום, מנקה, מפשיטה ומלבישה מחדש. אם יש לכם כורסא ישנה מבית סבא או שרפרף ואתם רוצים לחדש אותו ולתת לו ניחוח מחודש צרו איתי קשר ונגשים לכם את החלום.

פורח 3 - אודותי

אפית חלומות ללקוחות

אני חובבת רצינית של תחום הקולינריה. מאז שאני זוכרת את עצמי, יעידו על כך ימים ארוכים בהם אני עומדת במטבח ומכינה לבני ביתי טארטים מענינים, פרלינים ורולדות ממולאות. לאחרונה התחביב הפך למקצוע. אפייה עבורי היא סוג של חלום. אני אוהבת להיכנס למטבח, לאפות עוגה טעימה ומורכבת, ולהרגיש בעננים. אני מזמינה אתכם לדפדף באתר ולחלום את אתגר האפייה הבא שלכם. אפייה מהנה!

פורח 3 - אודותי

תפירת חלומות ללקוחות

הבד -זהו חומר גלם מצוין לתפירת חלומות. אני אוהבת סטיילינג. מתאימה כריות מצעים ווילונות שאני תופרת לאוירה ובכך יוצרת הרמוניה ושלווה בבית שכייף לגור בו. יש אפשרות להזמין אקססוריז מכל סוג: תיקים קשתות, כריות, תחפושות ועוד. כל רעיון שעולה לי בראש אני לא מחכה שישאר בראש ויתפוגג. אני מחכה לרגע שאוכל להפוך אותו לישים. אני משתמשת במגוון חומרים כמו:מלט, פימו, דאס, סבון, שעוה וכל מה שעולה לי בראש. אם אתם רוצים להגשים רעיונות בעצמכם -תוכלו למצוא הדרכות או להזמין אצלינו.

רוצים להגשים חלום? השאירו פרטים ואשתדל לחזור

IMG 3492 1 nw7vcfil09pg48uil3cqrj2215uyuud00krk0b24zc - אודותי